huenczSitemap Prágai szállás KAPCSOLAT
Student Agency, autó - busz Budapest Népliget - Planetárium - Stadionok járat Prága
KAPCSOLAT

Ajánlja ismerősének

cseh-busz.hu

Buszjáratok NÉMETORSZÁG /

 

MENETREND - ÁRAK - KEDVEZMÉNYEK - POGGYÁSZ - HASZNOS TUDNIVALÓK - ELÉRHETŐSÉGEK


   

 

  

2015.05.31-ig érvényes menetrend:

 Budapest - Prága - Nürnberg - Würzburg - Frankfurt am Main - Bonn - Köln - Düsseldorf

Megállóhelyminden nap
  
Budapest, Népliget, 901-es bkv busz megállója14:30
Győr, autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás
16:05
Bratislava, Mlynské Nivy17:40
Brno, Grand Hotel19:30

Prága - átszállás, helyben (2. kocsiállás)

Érkezés:22:00
Indulás:23:00
Plzeň, CAN0:20
Nürnberg, ZOB, Bahnhofstrasse3:05
Nürnberg, Repülőtér3:20
Würzburg, Bismarckstrasse4:25
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof, Déli oldal, Pforzheimer str.6:05
Frankfurt am Main, Repülőtér, 1. Terminál 6:35
Bonn, Thomasstrasse8:50
Köln am Rhein, Gummersbacher Strasse
9:20
Düsseldorf, Hauptbahnhof Worringer Str.

10:05

 

Düsseldorf - Köln - Bonn - Frankfurt am Main - Würzburg - Nürnberg - Prága - Budapest

 
Megállóhelyminden nap
  
Düsseldorf, Hauptbahnhof Worringer Str.18:50
Köln am Rhein, Gummersbacher Strasse19:50
Bonn, Thomasstrasse20:30
Frankfurt am Main, Repülőtér, 1. Terminál 22:35
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof, Déli oldal, Pforzheimer str.23:05
Würzburg, Bismarckstrasse0:35
Nürnberg, Repülőtér2:00
Nürnberg, ZOB, Bahnhofstrasse2:20
Plzeň, CAN5:05
Prága - átszállás, helyben (22. kocsiállás) Érkezés:6:30
Indulás:7:30
Brno, Grand Hotel10:00
Bratislava, Mlynské Nivy11:45
Győr, autóbusz pályaudvar12:50
Budapest, Népliget, 901-es bkv busz megállója14:50





 

Buszjegyárak

Magyarország - Németország

Tarifa

First minute jegy

NORMÁL JEGY

Árak
HUF
Forint

Vásárlás 31 nappal az indulás előtt.
NEM ÉRVÉNYES: július 1.- augusztus 31. között, illetve december 01. és január 15. között.
Sima
jegy

Gyermek
15 év alatt

 

% kedvezmény

Junior-Senior

% kedvezmény

ISIC vagy EURO 26 diákigazolvány 15%
Jegy Egy irányú Retúr Egy irányú Retúr Egy irányú Retúr Egy irányú Retúr Egy irányú Retúr
Nürnberg város 11.400 21.800 15.600 28.200 -50% -50% -10% -10% -15% -15%
Nürnberg reptér 12.100 23.000 15.600 28.200 -50% -50% -10% -10% -15% -15%
Frankfurt város 15.700 28.900 22.300 39.400 -50% -50% -10% -10% -15% -15%
Frankfurt reptér 15.700 28.900 22.600 39.400 -50% -50% -10% -10% -15% -15%
Würzburg 15.700 28.900 22600 38200 -50% -50% -10% -10% -15% -15%
Bonn, Köln
15.700 28.900 23.800 40.600 -50% -50% -10% -10% -15% -15%
Düsseldorf 15.700 28.900 24.400 41.800 -50% -50% -10% -10% -15% -15%
           
Telefonon elérhetőség: 270-23-34,  H - P 9:00 - 18:00


Poggyász szállítása :


Poggyász/város Budapest(Győr) - Prága Prága - Németország

Személyenként
1-1 darab

1 kézipoggyász szállítása ingyenes
1 útipoggyász 200 HUF
1 kézipoggyász szállítása ingyenes
1 útipoggyász szállítása ingyenes
többi poggyász 2. útipoggyász 200 HUF/db 2. útipoggyász 8 EUR/db

Tehát amenyiben Önnek 1 darab kézipoggyásza és 1 darab bőröndje van, akkor csak 200 Forintot fizet a Budapest(Győr) - Németország vonalon.

NORMÁL JEGYES KEDVEZMÉNYEK

Junior, 26 év alatt -10%
Senior, 60 év felett -10%
ISIC vagy EYCA KÁRTYA -15%
Gyerekek 15 év alatt -50%

 

First/Last minute buszjegyekről FRISS HÍREK menüpont!



Reméljük, hogy minden fontos információt megtaláltak ezen a lapon.
Amenyiben nem, illetve bármilyen észrevétele van, kérem segítse a
munkánkat és írja meg nekem :
info@cseh-szlo.hu

Köszönjük !

e-mail: info@cseh-szlo.hu
Budapest, Győr, Tatabánya, cseh, busz, student,agency, student agency, Prága, London, népliget, stadionok, pozsony, buszjárat, olcsó, buszjegy, foglalás, praga, prágai, planetárium, czech, bus, cheap, coach, line, Prague, Praha, www-studentagency.cz, www.studentagency.hu, www.student-agency.hu, jizdenky, tickets, bus station, bus tickets, low cost, fapados, nemzetköri, buszjáratok, Pozsony, Prague, Praha, brno, brünn, bratislava, plzen, pilsen, hungary, nemzetközi buszjáratok, czech republic, Student Agency Budapest, holnap, holnapi, legkorábban, leghamarabb, gyors, foglalás, legkorábban, studentagency-busz,