huenczSitemap Prágai szállás KAPCSOLAT
Student Agency, autó - busz Budapest Népliget - Planetárium - Stadionok járat Prága
KAPCSOLAT

Ajánlja ismerősének

cseh-busz.hu

Buszjáratok NÉMETORSZÁG /

 

MENETREND - ÁRAK - KEDVEZMÉNYEK - POGGYÁSZ - HASZNOS TUDNIVALÓK - ELÉRHETŐSÉGEK


   

 

Budapest - Prága - Nürnberg - Würzburg - Frankfurt am Main - Bonn - Köln - Düsseldorf

MegállóhelyNAPONTA
Online foglalás ITT!  
Budapest
Népliget, 901-es busz megállója
14:45
Győr
autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás
16:30
Pozsony
Mlynské Nivy pályaudvar, 16. kocsiállás
17:45
Brno
Grand Hotel
19:30
Prága, Florenc pályaudvar
átszállás, helyben
Érkezés:22:00
Indulás:23:00
Plzeň
Centrálni Autobusové Nádraží
0:20
Nürnberg
ZOB, Bahnhofstrasse
3:05
Würzburg
Bismarckstrasse
4:15
Frankfurt am Main
Hauptbahnhof, Déli oldal, Pforzheimer str.
5:55
Frankfurt am Main
Repülőtér, 1. Terminál
6:25
Bonn
Marie-Kahle Allee
8:40
Köln/Bonn Repülőtér
2. Terminál
9:00
Düsseldorf
Hauptbahnhof Worringer Str.

9:50

Ha a menetrendben feltüntetett Budapest-Prága járat megtelt, van lehetőség egy korábbi busszal indulni, és Prágában várakozni.
Ez nem változtat a jegy árán.

MegállóhelyNAPONTA
Online foglalás ITT!  
Düsseldorf
Hauptbahnhof Worringer Str.

19:00

Köln/Bonn Repülőtér
2. Terminál

20:00

Bonn
Marie-Kahle Allee

20:40

Frankfurt am Main
Repülőtér, 1. Terminál

22:45

Frankfurt am Main
Hauptbahnhof, Déli oldal, Pforzheimer str.

23:15

Würzburg
Bismarckstrasse

00:45

Nürnberg
ZOB, Bahnhofstrasse

2:20

Plzeň
Centrálni Autobusové Nádraží

5:05

Prága, Florenc pályaudvar
átszállás, helyben

Érkezés:

6:30

Indulás:

7:00

Brno
Grand Hotel

9:30

Pozsony
Mlynské Nivy pályaudvar, 16. kocsiállás

11:15

Győr
autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás

12:25

Budapest
Népliget, 901-es busz megállója

14:15


Ha a
menetrendben feltüntetett Prága-Budapest járat megtelt, van lehetőség Prágában várakozni és egy későbbi busszal továbbutazni.

Ez nem változtat a jegy árán.


Teljesárú jegyek:
Tarifa:Felnőtt26 év alatt60 év felettDiák *15 év alatt
Nürnberg ZOB15000.-13500.-13500.-12800.-7500.-
Würzburg21600.-19400.-20300.-18400.-10800.-
Frankfurt Hbf.21600.-19400.-20300.-18400.-10800.-
Frankfurt Reptér21600.-19400.-20300.-18400.-10800.-
Bonn
22700.-20400.-20400.-19300.-11400.-
Köln/Bonn Repülőtér
22700.-20400.-20400.-19300.-11400.-
Düsseldorf23300.-21000.-21000.-19900.-11600.-

 * ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal, bővebb információ itt

Áraink irányonként értendőek

Poggyász szállítása:

-1 db kézipoggyász INGYENES /fő
-1 db bőrönd 200 HUF (vagy 10 CZK, 0,50 EUR) a Budapest - Győr - Prága vonalon /fő
-1 db bőrönd INGYENES a Prága - Németország vonalon +1 bőrönd 8 EURO


A poggyászdíj felszálláskor fizetendő.


Kellemes utazást kívánunk!
 
e-mail: info@cseh-szlo.hu
Budapest, Győr, cseh, busz, student,agency, student agency, Prága, London, népliget, stadionok, pozsony, buszjárat, olcsó, buszjegy, foglalás, praga, prágai, czech, bus, cheap, coach, line, Prague, Praha, jizdenky, tickets, bus station, bus tickets, low cost, fapados, nemzetközi, buszjáratok, Pozsony, Prague, Praha, brno, brünn, bratislava, plzen, pilsen, hungary, nemzetközi buszjáratok, czech republic, Student Agency Budapest, holnap, holnapi, legkorábban, leghamarabb, gyors, foglalás, legkorábban, studentagency-busz,