huenczSitemap Prágai szállás KAPCSOLAT
Student Agency, autó - busz Budapest Népliget - Planetárium - Stadionok járat Prága
KAPCSOLAT

Ajánlja ismerősének

cseh-busz.hu

Buszjáratok NÉMETORSZÁG /

 

MENETREND - ÁRAK - KEDVEZMÉNYEK - POGGYÁSZ - HASZNOS TUDNIVALÓK - ELÉRHETŐSÉGEK


   

 

FIGYELEM!


Az erre az útvonalra szóló jegyek csak sztornózással módosíthatók!
Sztornó esetén a jegy árából 25% sztornóköltség és 1000 Ft kezelési költség kerül levonásra.
A fennmaradó összeg kerül visszatérítésre, vagy változtatás esetén beszámítható az új buszjegy árába.


 Budapest - Prága - Nürnberg - Würzburg - Frankfurt am Main - Bonn - Köln - Düsseldorf

2015.11.17-ig érvényes menetrend:  

Megállóhely NAPONTA
Online foglalás ITT!  
Budapest, Népliget, 901-es BKV busz megállója 14:30
Győr, autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás 16:05
Pozsony, Mlynské Nivy pályaudvar, 16. kocsiállás 17:40
Brno, Grand Hotel 19:30
Prága, Florenc pályaudvar
átszállás, helyben (2. kocsiállás)
Érkezés: 22:00
Indulás: 23:00
Plzeň, CAN 0:20
Nürnberg, ZOB, Bahnhofstrasse 3:05
Nürnberg, Repülőtér 3:20
Würzburg, Bismarckstrasse 4:25
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof, Déli oldal, Pforzheimer str. 6:05
Frankfurt am Main, Repülőtér, 1. Terminál 6:35
Bonn, Thomasstrasse 8:50
Köln am Rhein, Gummersbacher Strasse 9:20
Düsseldorf, Hauptbahnhof Worringer Str.

10:05

Ha a 14:30 órai Budapest-Prága járat megtelt, van lehetőség egy korábbi busszal indulni, és Prágában várakozni.
Ez nem változtat a jegy árán.

Düsseldorf - Köln - Bonn - Frankfurt am Main - Würzburg - Nürnberg - Prága - Budapest

Megállóhely NAPONTA
Online foglalás ITT!  
Düsseldorf, Hauptbahnhof Worringer Str. 18:50
Köln am Rhein, Gummersbacher Strasse 19:50
Bonn, Thomasstrasse 20:30
Frankfurt am Main, Repülőtér, 1. Terminál 22:35
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof, Déli oldal, Pforzheimer str. 23:05
Würzburg, Bismarckstrasse 0:35
Nürnberg, Repülőtér 2:00
Nürnberg, ZOB, Bahnhofstrasse 2:20
Plzeň, CAN 5:05
Prága, Florenc pályaudvar
átszállás, helyben (22. kocsiállás)
Érkezés: 6:30
Indulás: 7:30
Brno, Grand Hotel 10:00
Pozsony, Mlynské Nivy pályaudvar, 16. kocsiállás 11:45
Győr, autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás 12:50
Budapest, Népliget, 901-es BKV busz megállója 14:50

Ha a 7:30 órai Prága-Budapest járat megtelt, van lehetőség Prágában várakozni és egy későbbi busszal továbbutazni.
Ez nem változtat a jegy árán.

 

Buszjegyárak:
Teljesárú jegyek:
Tarifa:Felnőtt26 év alatt60 év felettDiák *15 év alatt
Nürnberg ZOB15000.-13500.-13500.-12800.-7500.-
Nürnberg Reptér15000.-13500.-13500.-12800.-7500.-
Würzburg21600.-19400.-20300.-18400.-10800.-
Frankfurt Hbf.21600.-19400.-20300.-18400.-10800.-
Frankfurt Reptér21600.-19400.-20300.-18400.-10800.-
Bonn
22700.-20400.-20400.-19300.-11400.-
Köln22700.-20400.-20400.-19300.-11400.-
Düsseldorf23300.-21000.-21000.-19900.-11600.-

* ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal

Poggyász szállítása:

-1 db kézipoggyász INGYENES /fő
-1 db bőrönd 200 HUF (vagy 10 CZK, 0,50 EUR) a Budapest - Győr - Prága vonalon /fő
-1 db bőrönd INGYENES a Prága - Németország vonalon +1 bőrönd 8 EURO


A poggyászdíj felszálláskor fizetendő.

 

First/Last minute buszjegyekről FRISS HÍREK menüpont!



Reméljük, hogy minden fontos információt megtaláltak ezen a lapon.
Amenyiben nem, illetve bármilyen észrevétele van, kérem segítse a
munkánkat és írja meg nekem :
info@cseh-szlo.hu

Köszönjük !

e-mail: info@cseh-szlo.hu
Budapest, Győr, Tatabánya, cseh, busz, student,agency, student agency, Prága, London, népliget, stadionok, pozsony, buszjárat, olcsó, buszjegy, foglalás, praga, prágai, planetárium, czech, bus, cheap, coach, line, Prague, Praha, www-studentagency.cz, www.studentagency.hu, www.student-agency.hu, jizdenky, tickets, bus station, bus tickets, low cost, fapados, nemzetköri, buszjáratok, Pozsony, Prague, Praha, brno, brünn, bratislava, plzen, pilsen, hungary, nemzetközi buszjáratok, czech republic, Student Agency Budapest, holnap, holnapi, legkorábban, leghamarabb, gyors, foglalás, legkorábban, studentagency-busz,