huenczSitemap Prágai szállás KAPCSOLAT
Student Agency, autó - busz Budapest Népliget - Planetárium - Stadionok járat Prága
KAPCSOLAT

Ajánlja ismerősének

cseh-busz.hu

Buszjáratok NÉMETORSZÁG / Budapest - Nürnberg - Würzburg - Frankfurt - Bonn - Köln - Düsseldorf

Budapest - Nürnberg - Würzburg - Frankfurt - Bonn - Köln - Düsseldorf
Budapest - Mannheim - Saarbrücken
Budapest - Drezda - Berlin - Magdeburg - Wolfsburg - Hannover - Bréma - Hamburg
Menetrend Budapest - München
Képek a autóbuszról

 

MENETREND - ÁRAK - KEDVEZMÉNYEK - POGGYÁSZ - HASZNOS TUDNIVALÓK - ELÉRHETŐSÉGEK


   

 

  

2015.02.08-ig érvényes menetrend:

 Budapest - Prága - Nürnberg - Würzburg - Frankfurt am Main - Bonn - Köln - Düsseldorf

Megállóhelyminden nap
  
Budapest, Népliget, 901-es bkv busz megállója 15:30
Győr, autóbusz pályaudvar 17:00
Bratislava, Mlynské Nivy 18:15
Brno, Grand Hotel 20:00

Prága - 30 perces átszállás, helyben !

 22:30 - 23:00
Plzeň, CAN 0:20
Nürnberg, ZOB, Bahnhofstrasse 3:05
Nürnberg, Repülőtér 3:20
Würzburg, Bismarckstrasse 4:25
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof, Déli oldal, Stuttgarter str. 25-35. 6:05
Frankfurt am Main, Repülőtér, Terminál 1 6:35
Bonn, Thomasstrasse 8:50
Köln am Rhein, ZOO Riehlerstrasse, délu oldal, autóbuszparkoló 9:20
Düsseldorf, Hauptbahnhof Worringer Str.

 10:05

 

2014.02.08-ig érvényes menetrend:

Düsseldorf - Köln - Bonn - Frankfurt am Main - Würzburg - Nürnberg - Prága - Budapest

 
Megállóhelyminden nap
  
Düsseldorf, Hauptbahnhof Worringer Str.18:50
Köln am Rhein, ZOO Riehlerstrasse, délu oldal, autóbuszparkoló19:50
Bonn, Thomasstrasse20:30
Frankfurt am Main, Repülőtér, Terminál 122:35
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof, Déli oldal, Stuttgarter str. 25-35.23:05
Würzburg, Bismarckstrasse0:35
Nürnberg, Repülőtér2:00
Nürnberg, ZOB, Bahnhofstrasse2:20
Plzeň, CAN5:05
Prága - 30 perces átszállás, helyben ! 6:30 - 7:00
Brno, Grand Hotel9:30
Bratislava, Mlynské Nivy11:15
Győr, autóbusz pályaudvar12:15
Budapest, Népliget, 901-es bkv busz megállója14:00





 

Buszjegyárak

Magyarország - Németország

Tarifa

First minute jegy

NORMÁL JEGY

Árak
HUF
Forint

Vásárlás 31 nappal az indulás előtt.
NEM ÉRVÉNYES: július 1.- augusztus 31. között, illetve december 01. és január 15. között.
Sima
jegy

Gyermek
15 év alatt

 

% kedvezmény

Junior-Senior

% kedvezmény

ISIC vagy EURO 26 diákigazolvány 15%
JegyEgy irányúRetúrEgy irányúRetúrEgy irányúRetúrEgy irányúRetúrEgy irányúRetúr
Nürnberg város11.40021.80015.10027.200-50%-50%-10%-10%-15%-15%
Nürnberg reptér12.10023.00015.10027.200-50%-50%-10%-10%-15%-15%
Frankfurt város15.70028.90021.80038.400-50%-50%-10%-10%-15%-15%
Frankfurt reptér15.70028.90022.10038.400-50%-50%-10%-10%-15%-15%
Bonn, Köln, Düsseldorf15.70028.90023.30039.600-50%-50%-10%-10%-15%-15%
Würzburg15.70028.90022.10037.200-50%-50%-10%-10%-15%-15%
      
Telefonon elérhetőség: 270-23-34,  H - P 9:00 - 18:00


Poggyász szállítása :


Poggyász/városBudapest(Győr) - PrágaPrága - Németország

Személyenként
1-1 darab

1 kézipoggyász szállítása ingyenes
1 útipoggyász 200 HUF
1 kézipoggyász szállítása ingyenes
1 útipoggyász szállítása ingyenes
többi poggyász 2. útipoggyász 200 HUF/db 2. útipoggyász 8 EUR/db

Tehát amenyiben Önnek 1 darab kézipoggyásza és 1 darab bőröndje van, akkor csak 200 Forintot fizet a Budapest(Győr) - Németország vonalon.

NORMÁL JEGYES KEDVEZMÉNYEK

Junior, 26 év alatt-10%
Senior, 60 év felett-10%
ISIC vagy EYCA KÁRTYA-15%
Gyerekek 15 év alatt-50%

 

First/Last minute buszjegyekről FRISS HÍREK menüpont!



Reméljük, hogy minden fontos információt megtaláltak ezen a lapon.
Amenyiben nem, illetve bármilyen észrevétele van, kérem segítse a
munkánkat és írja meg nekem :
info@cseh-szlo.hu

Köszönjük !

e-mail: info@cseh-szlo.hu
Budapest, Győr, Tatabánya, cseh, busz, student,agency, student agency, Prága, London, népliget, stadionok, pozsony, buszjárat, olcsó, buszjegy, foglalás, praga, prágai, planetárium, czech, bus, cheap, coach, line, Prague, Praha, www-studentagency.cz, www.studentagency.hu, www.student-agency.hu, jizdenky, tickets, bus station, bus tickets, low cost, fapados, nemzetköri, buszjáratok, Pozsony, Prague, Praha, brno, brünn, bratislava, plzen, pilsen, hungary, nemzetközi buszjáratok, czech republic, Student Agency Budapest, holnap, holnapi, legkorábban, leghamarabb, gyors, foglalás, legkorábban, studentagency-busz,