huenczSitemap Prágai szállás KAPCSOLAT
Student Agency, autó - busz Budapest Népliget - Planetárium - Stadionok járat Prága
KAPCSOLAT

Ajánlja ismerősének

cseh-busz.hu

Buszjáratok NÉMETORSZÁG /

Budapest - Győr - Regensburg - München

Közvetlen prágai átszállással


MENETREND

INDULÁSI NAPOK:HÉTFŐSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEK
Online foglalás ITT    
Budapest
Kelenföld, Etele téri BKK-állomás

14:45

14:45

14:45

14:45

Győr
aut. áll. 2. kocsiállás

16:30

16:30

16:30

16:30

Pozsony
Mlynske Nivy
17:4517:4517:4517:45
Brno
Grand Hotel
19:3019:3019:3019:30
Prága, Florenc - átszállás helybenÉRKEZÉS22:0022:0022:0022:00
INDULÁS23:0023:0023:0023:00

Regensburg
Hbf., vor dem Haupteingang

02:4002:4002:4002:40
München Repülőtér
Terminál 2
04:1504:1504:1504:15
München
ZOB (Häckerbrücke)
05:0005:0005:0005:00

Ha a 14:45 órai Budapest-Prága járat megtelt, van lehetőség egy korábbi busszal indulni, és Prágában várakozni.
Ez nem változtat a jegy árán.

INDULÁSI NAPOK:HÉTFŐCSÜTÖRTÖKSZOMBATVASÁRNAP
Online foglalás ITT    
München
ZOB (Häckerbrücke)
00:4000:4000:4000:40
München Repülőtér
Terminál 2
01:2501:2501:2501:25

Regensburg
Hbf., vor dem Haupteingang

02:4002:4002:4002:40
Prága, Florenc - átszállás helyben
ÉRKEZÉS06:3006:3006:3006:30
INDULÁS07:0007:0007:0007:00
Brno
Grand Hotel
09:3009:3009:3009:30
Pozsony
Mlynske Nivy
11:1511:1511:1511:15

Győr
aut. áll. 2. kocsiállás

12:2512:2512:2512:25
Budapest
Kelenföld, Etele téri BKK-állomás
14:1514:1514:1514:15

Ha a 7:00 órai Prága-Budapest járat megtelt, van lehetőség Prágában várakozni és egy későbbi busszal továbbutazni.
Ez nem változtat a jegy árán.

 

Buszjegyárak:
Díjszabás
RegensburgMünchen (mindkét állomás)
Felnőtt12.100.-16100,-
26 év alatt10.900.-14500.-
60 év felett10.900.-14500.-
Diák *10.300.-13700.-
15 év alatt
6.000.-8100.-

 * ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal, bővebb információ itt

Áraink irányonként értendőek

Poggyász szállítása:

-1 db kézipoggyász INGYENES /fő
-1 db bőrönd 200 HUF (vagy 10 CZK, 0,50 EUR) a Budapest - Győr - Prága vonalon /fő
-1 db bőrönd INGYENES a Prága - Regensburg - München vonalon +1 bőrönd 8 EURO


A poggyászdíj felszálláskor fizetendő.

KELLEMES UTAZÁST KÍVÁNUNK!
e-mail: info@cseh-szlo.hu
Budapest, Győr, cseh, busz, student,agency, student agency, Prága, London, népliget, stadionok, pozsony, buszjárat, olcsó, buszjegy, foglalás, praga, prágai, czech, bus, cheap, coach, line, Prague, Praha, jizdenky, tickets, bus station, bus tickets, low cost, fapados, nemzetközi, buszjáratok, Pozsony, Prague, Praha, brno, brünn, bratislava, plzen, pilsen, hungary, nemzetközi buszjáratok, czech republic, Student Agency Budapest, holnap, holnapi, legkorábban, leghamarabb, gyors, foglalás, legkorábban, studentagency-busz,