huenczSitemap Prágai szállás KAPCSOLAT
Student Agency, autó - busz Budapest Népliget - Planetárium - Stadionok járat Prága
KAPCSOLAT

Ajánlja ismerősének

cseh-busz.hu

Buszjáratok NÉMETORSZÁG /

BUDAPESTGYŐR
FREYUNGPASSAU
Prágán keresztül

Új buszjárat 2017.június 12-től

MENETREND

Indulási napok:NAPONTA
Budapest
Kelenföld, Etele téri BKK-állomás
23:15
Győr
autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás
01:00
Pozsony
Mlynské Nivy pályaudvar
02:15
Brno
Grand Hotel
04:00
Prága
Florenc pályaudvar
06:30
Metróút: Florenc - Andel, B vonal
Prága
Na Knížecí
08:00
Freyung
Busbahnhof
11:10
Passau
Hbf.
11:50

Ha a menetrendben feltüntetett Budapest-Prága járat megtelt, van lehetőség egy korábbi busszal indulni, és Prágában várakozni.
Ez nem változtat a jegy árán.

Indulási napok:NAPONTA
Passau
Hbf.
16:00
Freyung
Busbahnhof
16:40
Prága
Na Knížecí
19:50
Metróút: Florenc - Andel, B vonal
Prága
Florenc pályaudvar
23:00
Brno
Grand Hotel
01:30
Pozsony
Mlynské Nivy pályaudvar
03:15
Győr
autóbusz pályaudvar, 2. kocsiállás
04:25
Budapest
Kelenföld, Etele téri BKK-állomás
06:15

JEGYÁRAK

Díjszabás
FreyungPassau
Felnőtt14.900.-14.900.-
26 év alatt13.400.-13.400.-
60 év felett13.400.-13.400.-
Diák *12.700.-12.700.-
15 év alatt
7.400.-7.400.-
SPECIAL kedvezményű jegyek
9600 Ft-tól

* ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal, bővebb információ itt

Áraink irányonként értendőek, a prágai metrójegy árát nem tartalmazzák

Poggyász szállítása:
-1 db kézipoggyász INGYENES /fő
-1 db bőrönd 200 HUF (vagy 10 CZK, 0,50 EUR) a Budapest - Győr - Prága vonalon /fő
-1 db bőrönd INGYENES a Prága - Freyung - Passau vonalon +1 bőrönd 8 EURO


A poggyászdíj felszálláskor fizetendő.

KELLEMES UTAZÁST KÍVÁNUNK!

e-mail: info@cseh-szlo.hu
Budapest, Győr, cseh, busz, student,agency, student agency, Prága, London, népliget, stadionok, pozsony, buszjárat, olcsó, buszjegy, foglalás, praga, prágai, czech, bus, cheap, coach, line, Prague, Praha, jizdenky, tickets, bus station, bus tickets, low cost, fapados, nemzetközi, buszjáratok, Pozsony, Prague, Praha, brno, brünn, bratislava, plzen, pilsen, hungary, nemzetközi buszjáratok, czech republic, Student Agency Budapest, holnap, holnapi, legkorábban, leghamarabb, gyors, foglalás, legkorábban, studentagency-busz,