huenczSitemap Prágai szállás KAPCSOLAT
Student Agency, autó - busz Budapest Népliget - Planetárium - Stadionok járat Prága
KAPCSOLAT

Ajánlja ismerősének

cseh-busz.hu

CSEH BELFÖLDI JÁRATOK

 Cseh Belföldi járatok

 Budapesti és győri csatlakozással


 

Fontos információk:

  • Ezekre a vonalakra a foglalások lejárati ideje: nemzetközi foglalás esetén 1 nap, cseh belföldi jegy esetén max 30 perc!
  • A Budapestről és Győrből foglalható járatokat a menetrendben szürkével emeltük ki.
  • Cseh belföldi járatokon csak gyerekkedvezmény vehető igenybe! Szenior, junior és diákkedvezmények ezekre a vonalakra nem érvényesek! Ezeket a kedvezményeket csak budapesti és győri csatlakozással lehet igénybe venni!
  • A nem helyben történő átszállással vásárolt jegyek (Plzeň, Liberec és Hradec Králové felé) a menetjegy ára a prágai metrójegy árát nem tartalmazza!
  • Az erre az útvonalra szóló jegyek csak sztornózással módosíthatók! Sztornó esetén a jegy árából 25% sztornóköltség kerül levonásra. A fennmaradó összeg kerül visszatérítésre, vagy változtatás esetén beszámítható az új buszjegy árába.
  • A választott indulási időt az online megrendelőfelület Megjegyzés rovatában szíveskedjenek feltüntetni!
  • A feltüntetett járatok minden nap közlekednek (a kivétekelet a menetrendben kékkel jelöltük)

Információk: 06 1 270 23 34

Válassza ki a kívánt úticélt:

Prága, Repülőtér Cheb Frýdek-Místek Hradec Králové
Karlovy Vary Kroměříž Liberec Nový Jičín
Olomouc (Olmütz) Ostrava Plzeň Příbor
Sokolov Staré Město Uherské Hradiště Zlín




Prága Repülőtér - Karlovy Vary - Sokolov - Cheb

Közvetlen prágai átszállással

Menetrend: 

BUDAPEST

6:45

9:1511:1523:15
GYŐR

8:30

11:00
13:001:00
POZSONY9:4512:15

14:15

2:15

BRNO

12:00

14:00

16:30

4:00

PRÁGA FLORENC

ÉRKEZÉS

14:30

16:3019:006:30
INDULÁS15:3016:3017:0019:3020:307:308:30
PRÁGA REPTÉR16:00 17:3020:00 8:00 
KARLOVY VARY17:45 19:1521:45 9:45 
SOKOLOV 19:1519:45 23:15 11:15
CHEB 19:4020:10 23:40 11:40

A kékkel jelölt szakaszon a busz szombatonként nem közlekedik!

CHEB 7:00 9:00 11:00 19:00
SOKOLOV 7:25 9:25 11:25 19:25
KARLOVY VARY 8:00
10:00 12:00 20:00
PRÁGA REPTÉR 9:35 11:35 13:35 21:35
PRÁGA FLORENC ÉRKEZÉS 10:15 12:15 14:15 22:15
INDULÁS
11:00
13:00 15:00
23:00
BRNO
13:30
15:30 17:30
1:30
POZSONY
15:45
17:15 19:45
3:15
GYŐR
16:55
18:25 20:55
4:25
BUDAPEST
18:45
20:15 22:45
6:15

Árak: 

BUDAPESTI ÉS GYŐRI FELSZÁLLÁSSAL
  PRÁGA REPTÉR KARLOVY VARY SOKOLOV CHEB
Felnőtt 7700.- 8800.- 8900.- 9300.-
26 év alatt 6900.- 7900.- 8000.- 8400.-
60 év felett 6900.- 7900.- 8000.- 8400.-
Diák * 6600.- 7500.- 7600.- 8000.-
15 év alatt 3800.- 4400.- 4900.- 4600.-
PRÁGAI FELSZÁLLÁSSAL
Felnőtt 800.- 1900.- 2000.- 2400.-
15 év alatt 800.- 900.- 1000.- 1200.-

* ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal, bővebb információ itt




Hradec Králové

Prágán keresztül

Menetrend: 

Budapest
6:45
9:15
23:15
Győr
8:30
11:00
1:00
Pozsony
9:45
12:15

2:15

Brno
12:00
14:00

4:00

Prága Florenc
14:30
16:30
6:30
Metróút: Florenc - Černý Most, B vonal
Prága, Černý Most
16:15
18:15
8:15
Hradec Králové
17:30
19:30
9:30

 

Hradec Králové
8:15
12:15
20:00
Prága, Černý Most
9:30
13:30
21:15
Metróút: Černý Most - Florenc, B vonal
Prága Florenc
11:00
15:00
23:00
Brno
13:30
17:30
1:30
Pozsony
15:45
19:45
3:15
Győr
16:55
20:55
4:25
Budapest
18:45
22:45
6:15

Árak: 

Budapest - Győr - Hradec Králové

(a metrójegy árát nem tartalmazza)

Felnőtt 8100.-
26 év alatt 7300.-
60 év felett 7300.-
Diák * 6900.-
15 év alatt 4100.-

Prága - Hradec Králové

Felnőtt: 1200.-
15 év alatt: 600.-

* ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal, bővebb információ itt


Liberec

Prágán keresztül

Menetrend: 

Budapest
6:45
9:15
11:15
23:15
Győr
8:30
11:00
13:00
1:00
Pozsony
9:45
12:15
14:15
2:15
Brno
12:00
14:00
16:30
4:00
Prága Florenc
14:30
16:30
19:00
6:30
Metróút: Florenc - Černý Most, B vonal
Prága, Černý Most
16:00
18:00
21:00
8:00
Liberec
17:05
19:05
22:05
9:15

  

Liberec
8:30
10:30
11:40
19:40
Prága, Černý Most
9:35
11:35
13:05
21:05
Metróút: Černý Most - Florenc, B vonal
Prága Florenc
11:00
13:00
15:00
23:00
Brno
13:30
15:30
17:30
1:30
Pozsony
15:45
17:15
19:45
3:15
Győr
16:55
18:25
20:55
4:25
Budapest
18:45
20:15
22:45
6:15

 Árak: 

Budapest - Győr - Liberec

(a metrójegy árát nem tartalmazza)

Felnőtt8100.-
26 év alatt7300.-
60 év felett7300.-
Diák *6900.-
15 év alatt4100.-

Prága - Liberec

Felnőtt:1200.-
15 év alatt:600.-

* ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal, bővebb információ itt

 


Olomouc, Nový Jičín, Příbor, Frýdek-Místek, Ostrava

Közvetlen brnói átszállással

Menetrend:

Budapest6:459:1511:1523:15
Győr
8:30
11:00
13:00
1:00
Pozsony
9:45
12:15
14:15
2:15
BRNOÉRKEZÉS
12:00
14:00
16:30
4:00
INDULÁS
12:40
13:30
16:40
17:30
7:15
Olomouc
13:45
 
17:45
18:35
8:20
Nový Jičín 
15:20
 
19:20
9:05
Příbor 
15:35
 
19:35
9:20
Frýdek-Místek 
15:55
 
19:55
9:40
Ostrava 
16:15
 
20:15
10:00

 

Ostrava
5:30
9:30
11:30
13:30
Frýdek-Místek
5:55
9:55
11:55
13:55
Příbor
6:15
10:15
12:15
14:15
Nový Jičín
6:30
10:30
12:30
14:30
Olomouc
7:20
11:20
13:20
15:20
Brno ÉRKEZÉS
8:25
12:25
14:25
16:25
INDULÁS9:30
13:30
15:30
17:30
Pozsony
11:15
15:45
17:15
19:45
Győr
12:25
16:55
18:25
20:55
Budapest
14:15
18:45
20:15
22:45

Árak: 

Budapest-Győr- Olomouc Nový Jičín, Příbor, Frýdek-Místek, Ostrava
Felnőtt 6200.- 7000.-
26 év alatt 5600.- 6300.-
60 év felett 5600.- 6300.-
Diák * 5300.- 6000.-
15 év alatt 3100.- 3500.-

* ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal, bővebb információ itt



Plzeň

Prágán keresztül

Menetrend:

Budapest 6:45
9:15
11:15
23:15
Győr
8:30
11:00
13:00
1:00
Pozsony
9:45
12:15
14:15
2:15
Brno
12:00
14:00
16:30
4:00
Prága Florenc 14:30
16:30
19:00
6:30
Metróút: Florenc - Zličín, B vonal
Prága Zličín 16:00 18:00 21:008:00
Plzeň 17:00 19:00 22:009:00

Plzeň8:3010:0012:0019:00
Prága Zličín
9:3011:0013:0020:00
Metróút: Zličín - Florenc, B vonal
Prága Florenc
11:00
13:00
15:00
23:00
Brno
13:30
15:30
17:30
1:30
Pozsony
15:45
17:15
19:45
3:15
Győr
16:55
18:25
20:55
4:25
Budapest
18:45
20:15
22:45
6:15


Árak:

Budapest - Győr - Plzeň

(a metrójegy árát nem tartalmazza)

Felnőtt8100.-
26 év alatt7300.-
60 év felett7300.-
Diák *6900.-
15 év alatt4100.-

Prága - Plzeň

Felnőtt:1200.-
15 év alatt:600.-

* ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal, bővebb információ itt


České Budějovice

Közvetlen brnói átszállással
 

Menetrend:

Budapest 9:15 11:15
Győr
11:00
13:00
Pozsony
12:15
14:15
Brno
ÉRKEZÉS
14:00
16:30
INDULÁS
15:00
17:00
České Budějovice
18:45
20:30


 

České Budějovice
9:00
12:10
Brno ÉRKEZÉS
12:26
15:50
INDULÁS
13:30
17:30
Pozsony
15:45
19:45
Győr
16:55
20:55
Budapest
18:45
22:45

 

Budapest - Győr - České Budějovice

Felnőtt 7600.-
26 év alatt 6800.-
60 év felett 6800.-
Diák * 6500.-
15 év alatt 3800.-

* ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal, bővebb információ itt



Kroměříž, Staré Město, Uherské Hradiště, Zlín

Közvetlen brnói átszállással

Menetrend:

Budapest
9:15
11:15
14:45
23:15
Győr
11:00
13:00
16:30
1:00
Pozsony
12:15
14:15
17:45
2:15
Brno ÉRKEZÉS
14:00
16:30
19:30
4:00
INDULÁS
15:00
18:00
20:00
07:00
Staré Město
|
19:05
||
Uherské Hradiště |
19:10
||
Kroměříž
15:55
|
20:55
07:55
Zlín
16:30
19:45
21:30
08:30

Fontos! A 7:00 órai Brno-Zlín járat vasárnap, a 20:00 órai busz szombatonként nem közlekedik!

Zlín
06:00
11:00
14:00
Kroměříž
06:40
11:40
|
Uherské Hradiště | |
14:40
Staré Město | |
14:45
Brno
ÉRKEZÉS
07:35
12:35
15:50
INDULÁS 10:00
13:30
17:30
Pozsony
11:45
15:45
19:45
Győr
12:55
16:55
20:55
Budapest
14:45
18:45
22:45

Fontos! A 8:00 órai Zlín-Brno járat vasárnaponként nem közlekedik!

Árak: 


Budapest-Győr- Kroměříž Staré Město,
Uherské Hradiště
Zlín
Felnőtt 5900.- 6000.- 6700.-
26 év alatt 5300.- 5400.- 6500.-
60 év felett 5300.- 5400.- 6500.-
Diák * 5100.- 5100.- 6200.-
15 év alatt 2900.- 3000.- 4100.-

* ISIC vagy EYCA diákigazolvánnyal, bővebb információ itt


Brno - Prága - Brno

Belföldi járatok

Menetrend:

Prága, Florenc - Brno
Indulás Érkezés
5:30 8:15
6:00 8:30
7:00 9:30
7:30 10:15
8:00 10:30
9:00 11:30
9:30 12:15
10:00 12:30
11:30 14:15
12:00 14:30
12:30 15:00
13:00 15:30
13:30 16:15
14:00 16:30
15:00 17:30
15:30 18:15
16:00 18:30
16:30 19:00
17:00 19:30
17:30 20:15
18:00 20:30
18:30 21:00
19:00 21:30
19:30 22:15
20:00 22:30
 
Brno - Prága, Florenc
Indulás Érkezés
05:00 07:20
05:30 08:15
06:00 08:30
06:30 09:00
07:00 09:30
07:30 10:15
08:00 10:30
08:30 11:00
09:00 11:30
09:30 12:15
10:00 12:30
10:30 13:00
11:30 14:15
12:30 15:00
13:00 15:30
13:30 16:15
14:00 16:30
15:00 17:30
15:30 18:15
16:00 18:30
16:30 19:00
17:00 19:30
17:30 20:15
18:30 21:00
19:00 21:30
19:30 22:15

Árak:

 
Felnőtt 2500.-
15 év alatt 1200.-


 
 

Poggyász szállítása:

 

 

A magyarországi járaton a csomagtérben elhelyezendő poggyász szállítási illetéke a csomag értékétől függ:

poggyász értéke 50 000 Ft-ig – 200 HUF

A cseh belföldi buszokon a poggyász szállítása díjmentes

 

Kellemes Utazást kívánunk!

e-mail: info@cseh-szlo.hu
Budapest, Győr, cseh, busz, student,agency, student agency, Prága, London, népliget, stadionok, pozsony, buszjárat, olcsó, buszjegy, foglalás, praga, prágai, czech, bus, cheap, coach, line, Prague, Praha, jizdenky, tickets, bus station, bus tickets, low cost, fapados, nemzetközi, buszjáratok, Pozsony, Prague, Praha, brno, brünn, bratislava, plzen, pilsen, hungary, nemzetközi buszjáratok, czech republic, Student Agency Budapest, holnap, holnapi, legkorábban, leghamarabb, gyors, foglalás, legkorábban, studentagency-busz,